O mně

Ahoj všem!
Na internetu mě najdete jako Rodaw. Narodila jsem se v roce 1995 a jak už jste poznali, ráda se bojím a dívám na horory a thrillery :) Samozřejmě mám ráda i ostatní filmy. Miluju komedie.... Každopádně blogování o hororech mě hodně dlouho lákalo a konečně jsem to udělala a hororový blog je tady!! :)

Dál miluju čtení. Taky proto vedu knižní blog, kam nahrávám i videa. Je docela úspěšný, za což jsem strašně moc ráda.. Uvidíme, jak to bude s tímto hororovým.
V mém okolí celkově není moc lidí, co by se na horory rádo dívalo. Spíš naopak si myslím, že hodně z nich to odsuzuje. Jenomže ono není horor jako horor. Mně taky nedělá dobře dívat se na hektolitry krve a opakované hnusné a brutální mučení. Tyto horory se mi vážně nelíbí!! Snažím se jim vyhýbat jak to jde.. Mně jde spíš o tu atmosféru a o to, abych byla u hororu správně napnutá :))

Horory většinou sleduju se svou mamkou a s psí smečkou (která to všechno prospí - myslím pejsky samozřejmě). Na krváky se nekoukáme už kvůli mamce, protože jí to dělá špatně (mně teda taky :P).

Uvidíme, jak to tady půjde a jak bude blog úspěšný. Každopádně já se budu snažit.. a tak jsem zvědavá, jak se mi to povede :))

No a tady je tedy ještě fotka toho, jak vypadám :P

1 komentář:

  1. Ahoj muzu si s tebou spřátelit na FB i weby? Hororr.blog.cz

    OdpovědětVymazat

Ahoj! Předen Ti moc děkuji za komentář, dělá mi to radost :)